“Twa Energia” – Akcja Promująca

Czy Polska poczuje naszą energię?!

Dziś i przez następne dni wysyłamy maile do radiostacji. Są utworzone IV grupki maili, każdy sobie wybiera gdzie pisze w danym dniu i zapisuje w komentarzu, którą grupę wybrał. Starajmy się tak wybierać grupy, aby się nie powtarzały zbyt często.
( Grupki są utworzone, aby nie wysyłać „40” maili w jeden dzień do jednej stacji, tylko żeby rozłożyć to w czasie )

I. Grupa
Radio Zet – radiozet@radiozet.pl
Radio WAWA – program@wawa.com.pl
RMF FM – redakcja@rmf.fm ; darek.maciborek@rmf.fm
Radio Eska – redakcja@eska.pl (http://www.eska.pl/pracownicy – tutaj więcej adresów do innych miast z siedzibami tego radia kontakt )
Radio Złote Przeboje – kontakt@zloteprzeboje.pl
Radio Fama – www.radiofama.com.pl/?id=contact
Planeta FM – promocja@planeta.fm
Radio Vanessa – radio@vanessa.fm
Radio Aplauz – reklama@radioaplauz.com.pl
Radio STREFA.FM – radio@strefa.fm ;
Muzyczne Radio – radio@muzyczneradio.pl
Radio GRA – Selektor przemas@gra.pl
RMF FM Maxxx – warszawa@rmfmaxxx.pl ( www.rmfmaxxx.pl/kontakt/ – tutaj więcej adresów do innych miast z siedzibami tego radia)

II. Grupa
RADIO VICTORIA – sekretariat@radiovictoria.pl
Radio dla Ciebie – lista@rdc.pl
Radio Plus – www.radioplus.pl/Kontakt
Radio Plus Śląsk – plusslask.pl/kontakt/
Radio Plus Legnica – www.legnica.fm/index.php/kontakt/12-kontakt/7-antena
Radio Plus Gdańsk – gdansk@radioplus.pl
Anty Radio – www.antyradio.pl/Kontakt/Warszawa
Blue FM – muzyka@radioblue.fm
MC Radio – redakcja@mcradio.pl
Polskie radio Londyn – grzesiek@prl24.net ; konrad@prl24.net
Radio Merkury – office@radiomerkury.pl
Radio SUD – zaczyk@radiosud.pl
Radio PiK – Torun@radiopik.pl ; Wloclawek@radiopik.pl

III. Grupa
Radio PIN – muzyka@radiopin.pl
Radio Kolor – sekretariat@radiokolor.pl
Radio Em – sekretariat@radioem.pl
Radio PRW – sekretariatzarzadu@prw.pl
Radio Chilli Zet – grzegorz.trojan@chillizet.pl
Radio Blue FM – muzyka@radioblue.fm
Radio Rekord – info@radiorekord.pl
Radio Parada – info@radio-parada.pl
RDN Małopolska – pawel@rdn.pl lub info@rdn.pl
Polskie Radio Rzeszów – sekretariat@radio.rzeszow.pl
Radio Ziemi Wieluńskiej – verr@o2.pl
Radio Koszalin – a.adamowicz@radio.koszalin.pl
Radio Lublin – poczta@radio.lublin.pl

IV. Grupa
Radio Łódź – lista@radiolodz.pl
Radio Bielsko – kontakt@radiobielsko.pl
Radio Kaszebe – www.radiokaszebe.pl/kontakt
Radio Piekary – bok@radiopiekary.pl
Radio Lublin – moje.radio.lublin.pl/kontakt.html
Radio Kraków – muzyczny@radiokrakow.pl
Radio Gdańsk – www.radio.gdansk.pl/index.php/kontakt.html
Radio Katowice – sekretariat@radio.katowice.pl
Radio Koszalin – a.adamowicz@radio.koszalin.pl
Radio Opole – koncert.zyczen@radio.opole.pl
Radio Zachód – radio@zachod.pl
Radio Podlasie – naj10@radiopodlasie.pl
Polskie Radio Białystok – lista@radio.bialystok.pl

Za organizację akcji dziękujemy Ani, która utworzyła też specjalne konto na facebooku! Do dzieła :)

Może jacyć graficy wykonają banner promujacy akcję? Będzie wdzięczni! Wymiary – do 540 pikseli szerokości, wysokość do 300 pikseli.